آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها423
تعداد مقالات4,314
تعداد مشاهده مقاله6,560,303
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,350,118
Ghareeb, A.. (1398). Degree of F-irresolute function in (L, M)-fuzzy topological spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), 189-202. doi: 10.22111/ijfs.2019.4791
A. Ghareeb. "Degree of F-irresolute function in (L, M)-fuzzy topological spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 4, 1398, 189-202. doi: 10.22111/ijfs.2019.4791
Ghareeb, A.. (1398). 'Degree of F-irresolute function in (L, M)-fuzzy topological spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), pp. 189-202. doi: 10.22111/ijfs.2019.4791
Ghareeb, A.. Degree of F-irresolute function in (L, M)-fuzzy topological spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(4): 189-202. doi: 10.22111/ijfs.2019.4791


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.