آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها420
تعداد مقالات4,267
تعداد مشاهده مقاله6,478,578
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,306,063
Guo, X., Shang, D.. (1398). Solving LR fuzzy linear matrix equation†. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(5), 33-44. doi: 10.22111/ijfs.2019.4905
X. Guo; D. Shang. "Solving LR fuzzy linear matrix equation†". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 5, 1398, 33-44. doi: 10.22111/ijfs.2019.4905
Guo, X., Shang, D.. (1398). 'Solving LR fuzzy linear matrix equation†', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(5), pp. 33-44. doi: 10.22111/ijfs.2019.4905
Guo, X., Shang, D.. Solving LR fuzzy linear matrix equation†. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(5): 33-44. doi: 10.22111/ijfs.2019.4905


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.