آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها427
تعداد مقالات4,346
تعداد مشاهده مقاله6,656,489
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,413,819
Zhao, F. F., Li, L. Q., Sun, S. B., Jin, Q.. (1398). Rough approximation operators based on quantale-valued fuzzy generalized neighborhood systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(6), 53-63. doi: 10.22111/ijfs.2019.5019
F. F. Zhao; L. Q. Li; S. B. Sun; Q. Jin. "Rough approximation operators based on quantale-valued fuzzy generalized neighborhood systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 6, 1398, 53-63. doi: 10.22111/ijfs.2019.5019
Zhao, F. F., Li, L. Q., Sun, S. B., Jin, Q.. (1398). 'Rough approximation operators based on quantale-valued fuzzy generalized neighborhood systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(6), pp. 53-63. doi: 10.22111/ijfs.2019.5019
Zhao, F. F., Li, L. Q., Sun, S. B., Jin, Q.. Rough approximation operators based on quantale-valued fuzzy generalized neighborhood systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(6): 53-63. doi: 10.22111/ijfs.2019.5019


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.