آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها423
تعداد مقالات4,312
تعداد مشاهده مقاله6,544,119
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,340,197
Liu, H., Fan, W., Wang, S.. (1398). Convex structures via convex $L$-subgroups of an $L$-ordered group. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(6), 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2019.5021
H. Liu; W. Fan; S. Wang. "Convex structures via convex $L$-subgroups of an $L$-ordered group". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 6, 1398, 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2019.5021
Liu, H., Fan, W., Wang, S.. (1398). 'Convex structures via convex $L$-subgroups of an $L$-ordered group', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(6), pp. 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2019.5021
Liu, H., Fan, W., Wang, S.. Convex structures via convex $L$-subgroups of an $L$-ordered group. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(6): 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2019.5021


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.