آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها423
تعداد مقالات4,312
تعداد مشاهده مقاله6,544,338
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,340,383
Holdon, L. C., Borumand Saeid, A.. (1398). Regularity in residuated lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(6), 107-126. doi: 10.22111/ijfs.2019.5023
L. C. Holdon; A. Borumand Saeid. "Regularity in residuated lattices". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 6, 1398, 107-126. doi: 10.22111/ijfs.2019.5023
Holdon, L. C., Borumand Saeid, A.. (1398). 'Regularity in residuated lattices', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(6), pp. 107-126. doi: 10.22111/ijfs.2019.5023
Holdon, L. C., Borumand Saeid, A.. Regularity in residuated lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(6): 107-126. doi: 10.22111/ijfs.2019.5023


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.