آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها453
تعداد مقالات4,605
تعداد مشاهده مقاله6,975,734
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,666,932
Marinov, E., Atanassov, K.. (1399). Partially continuous pretopological and topological operators for intuitionistic fuzzy sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(2), 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2020.5215
E. Marinov; K. Atanassov. "Partially continuous pretopological and topological operators for intuitionistic fuzzy sets". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 2, 1399, 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2020.5215
Marinov, E., Atanassov, K.. (1399). 'Partially continuous pretopological and topological operators for intuitionistic fuzzy sets', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(2), pp. 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2020.5215
Marinov, E., Atanassov, K.. Partially continuous pretopological and topological operators for intuitionistic fuzzy sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(2): 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2020.5215


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.