آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها453
تعداد مقالات4,605
تعداد مشاهده مقاله6,975,792
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,666,969
Vu, H., Rassias, J. M., Van Hoa, N.. (1399). Ulam-Hyers-Rassias stability for fuzzy fractional integral equations. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(2), 17-27. doi: 10.22111/ijfs.2020.5216
H. Vu; J. M. Rassias; N. Van Hoa. "Ulam-Hyers-Rassias stability for fuzzy fractional integral equations". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 2, 1399, 17-27. doi: 10.22111/ijfs.2020.5216
Vu, H., Rassias, J. M., Van Hoa, N.. (1399). 'Ulam-Hyers-Rassias stability for fuzzy fractional integral equations', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(2), pp. 17-27. doi: 10.22111/ijfs.2020.5216
Vu, H., Rassias, J. M., Van Hoa, N.. Ulam-Hyers-Rassias stability for fuzzy fractional integral equations. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(2): 17-27. doi: 10.22111/ijfs.2020.5216


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.