آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها453
تعداد مقالات4,607
تعداد مشاهده مقاله6,976,553
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,667,479
Zarei, Hassan, Khastan, Alireza, Zafari, Ali. (1399). (1912-5594) Optimal control of linear fuzzy time-variant controlled systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, (), 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2020.5286
Hassan Zarei; Alireza Khastan; Ali Zafari. "(1912-5594) Optimal control of linear fuzzy time-variant controlled systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, , , 1399, 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2020.5286
Zarei, Hassan, Khastan, Alireza, Zafari, Ali. (1399). '(1912-5594) Optimal control of linear fuzzy time-variant controlled systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, (), pp. 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2020.5286
Zarei, Hassan, Khastan, Alireza, Zafari, Ali. (1912-5594) Optimal control of linear fuzzy time-variant controlled systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; (): 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2020.5286


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.