آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها454
تعداد مقالات4,612
تعداد مشاهده مقاله6,984,252
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,673,656
Sun, X. R., Liu, H. W.. (1399). The left (right) distributivity of semi-t-operators over 2-uninorms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(3), 103-116. doi: 10.22111/ijfs.2020.5352
X. R. Sun; H. W. Liu. "The left (right) distributivity of semi-t-operators over 2-uninorms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 3, 1399, 103-116. doi: 10.22111/ijfs.2020.5352
Sun, X. R., Liu, H. W.. (1399). 'The left (right) distributivity of semi-t-operators over 2-uninorms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(3), pp. 103-116. doi: 10.22111/ijfs.2020.5352
Sun, X. R., Liu, H. W.. The left (right) distributivity of semi-t-operators over 2-uninorms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(3): 103-116. doi: 10.22111/ijfs.2020.5352


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.