آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,697
تعداد مشاهده مقاله7,962,415
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,346,290
Gumus, Serkan, Efe, Hakan, Yildiz, Cemil. (1391). SOME RESULTS ON t-BEST APPROXIMATION IN FUZZY n-NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(5), 137-146. doi: 10.22111/ijfs.2012.109
Serkan Gumus; Hakan Efe; Cemil Yildiz. "SOME RESULTS ON t-BEST APPROXIMATION IN FUZZY n-NORMED SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 5, 1391, 137-146. doi: 10.22111/ijfs.2012.109
Gumus, Serkan, Efe, Hakan, Yildiz, Cemil. (1391). 'SOME RESULTS ON t-BEST APPROXIMATION IN FUZZY n-NORMED SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(5), pp. 137-146. doi: 10.22111/ijfs.2012.109
Gumus, Serkan, Efe, Hakan, Yildiz, Cemil. SOME RESULTS ON t-BEST APPROXIMATION IN FUZZY n-NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(5): 137-146. doi: 10.22111/ijfs.2012.109


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.