آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,964,241
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,818
Elagan, S. K., Segi Rahmat, M. R.. (1391). SOME FIXED POINT THEOREMS IN LOCALLY CONVEX TOPOLOGY GENERATED BY FUZZY N-NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(4), 43-54. doi: 10.22111/ijfs.2012.132
S. K. Elagan; M. R. Segi Rahmat. "SOME FIXED POINT THEOREMS IN LOCALLY CONVEX TOPOLOGY GENERATED BY FUZZY N-NORMED SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 4, 1391, 43-54. doi: 10.22111/ijfs.2012.132
Elagan, S. K., Segi Rahmat, M. R.. (1391). 'SOME FIXED POINT THEOREMS IN LOCALLY CONVEX TOPOLOGY GENERATED BY FUZZY N-NORMED SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(4), pp. 43-54. doi: 10.22111/ijfs.2012.132
Elagan, S. K., Segi Rahmat, M. R.. SOME FIXED POINT THEOREMS IN LOCALLY CONVEX TOPOLOGY GENERATED BY FUZZY N-NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(4): 43-54. doi: 10.22111/ijfs.2012.132


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.