آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها556
تعداد مقالات5,734
تعداد مشاهده مقاله8,017,413
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,389,441
Makamba, Babington, Murali, Venkat. (1392). The Remak-Krull-Schmidt Theorem on\\ Fuzzy Groups. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(6), 153-159. doi: 10.22111/ijfs.2013.1337
Babington Makamba; Venkat Murali. "The Remak-Krull-Schmidt Theorem on\\ Fuzzy Groups". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10, 6, 1392, 153-159. doi: 10.22111/ijfs.2013.1337
Makamba, Babington, Murali, Venkat. (1392). 'The Remak-Krull-Schmidt Theorem on\\ Fuzzy Groups', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(6), pp. 153-159. doi: 10.22111/ijfs.2013.1337
Makamba, Babington, Murali, Venkat. The Remak-Krull-Schmidt Theorem on\\ Fuzzy Groups. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1392; 10(6): 153-159. doi: 10.22111/ijfs.2013.1337


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.