آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها553
تعداد مقالات5,713
تعداد مشاهده مقاله7,977,034
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,358,440
Huang, Chun-E, Shi, Fu-Gui. (1391). ON THE FUZZY DIMENSIONS OF FUZZY VECTOR SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(4), 141-150. doi: 10.22111/ijfs.2012.138
Chun-E Huang; Fu-Gui Shi. "ON THE FUZZY DIMENSIONS OF FUZZY VECTOR SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 4, 1391, 141-150. doi: 10.22111/ijfs.2012.138
Huang, Chun-E, Shi, Fu-Gui. (1391). 'ON THE FUZZY DIMENSIONS OF FUZZY VECTOR SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(4), pp. 141-150. doi: 10.22111/ijfs.2012.138
Huang, Chun-E, Shi, Fu-Gui. ON THE FUZZY DIMENSIONS OF FUZZY VECTOR SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(4): 141-150. doi: 10.22111/ijfs.2012.138


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.