آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,965,781
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,348,932
Ezzati, R., Khezerloo, S., Valizadeh, Z., Mahdavi-Amiri, N.. (1391). NEW MODELS AND ALGORITHMS FOR SOLUTIONS OF SINGLE-SIGNED FULLY FUZZY LR LINEAR SYSTEMS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(3), 1-26. doi: 10.22111/ijfs.2012.144
R. Ezzati; S. Khezerloo; Z. Valizadeh; N. Mahdavi-Amiri. "NEW MODELS AND ALGORITHMS FOR SOLUTIONS OF SINGLE-SIGNED FULLY FUZZY LR LINEAR SYSTEMS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 3, 1391, 1-26. doi: 10.22111/ijfs.2012.144
Ezzati, R., Khezerloo, S., Valizadeh, Z., Mahdavi-Amiri, N.. (1391). 'NEW MODELS AND ALGORITHMS FOR SOLUTIONS OF SINGLE-SIGNED FULLY FUZZY LR LINEAR SYSTEMS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(3), pp. 1-26. doi: 10.22111/ijfs.2012.144
Ezzati, R., Khezerloo, S., Valizadeh, Z., Mahdavi-Amiri, N.. NEW MODELS AND ALGORITHMS FOR SOLUTIONS OF SINGLE-SIGNED FULLY FUZZY LR LINEAR SYSTEMS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(3): 1-26. doi: 10.22111/ijfs.2012.144


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.