آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها551
تعداد مقالات5,712
تعداد مشاهده مقاله7,971,408
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,353,170
Yan, Ruixia, Zheng, Jianguo, Liu, Jinliang, Qin, Chaoyong. (1391). ROUGH SET OVER DUAL-UNIVERSES IN FUZZY APPROXIMATION SPACE. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(3), 79-91. doi: 10.22111/ijfs.2012.148
Ruixia Yan; Jianguo Zheng; Jinliang Liu; Chaoyong Qin. "ROUGH SET OVER DUAL-UNIVERSES IN FUZZY APPROXIMATION SPACE". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 3, 1391, 79-91. doi: 10.22111/ijfs.2012.148
Yan, Ruixia, Zheng, Jianguo, Liu, Jinliang, Qin, Chaoyong. (1391). 'ROUGH SET OVER DUAL-UNIVERSES IN FUZZY APPROXIMATION SPACE', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(3), pp. 79-91. doi: 10.22111/ijfs.2012.148
Yan, Ruixia, Zheng, Jianguo, Liu, Jinliang, Qin, Chaoyong. ROUGH SET OVER DUAL-UNIVERSES IN FUZZY APPROXIMATION SPACE. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(3): 79-91. doi: 10.22111/ijfs.2012.148


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.