آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,700
تعداد مشاهده مقاله7,968,642
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,350,933
Shobkolaei, Nabi, Vaezpour, S. Mansour, Sedghi, Shaban. (1393). Fixed Points Theorems with respect to \\fuzzy w-distance. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(2), 103-112. doi: 10.22111/ijfs.2014.1505
Nabi Shobkolaei; S. Mansour Vaezpour; Shaban Sedghi. "Fixed Points Theorems with respect to \\fuzzy w-distance". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 2, 1393, 103-112. doi: 10.22111/ijfs.2014.1505
Shobkolaei, Nabi, Vaezpour, S. Mansour, Sedghi, Shaban. (1393). 'Fixed Points Theorems with respect to \\fuzzy w-distance', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(2), pp. 103-112. doi: 10.22111/ijfs.2014.1505
Shobkolaei, Nabi, Vaezpour, S. Mansour, Sedghi, Shaban. Fixed Points Theorems with respect to \\fuzzy w-distance. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(2): 103-112. doi: 10.22111/ijfs.2014.1505


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.