آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها551
تعداد مقالات5,712
تعداد مشاهده مقاله7,971,412
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,353,173
Saheli, M., Hasankhani, A., Nazari, A.. (1393). Some Properties of Fuzzy Norm of Linear Operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(2), 121-139. doi: 10.22111/ijfs.2014.1507
M. Saheli; A. Hasankhani; A. Nazari. "Some Properties of Fuzzy Norm of Linear Operators". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 2, 1393, 121-139. doi: 10.22111/ijfs.2014.1507
Saheli, M., Hasankhani, A., Nazari, A.. (1393). 'Some Properties of Fuzzy Norm of Linear Operators', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(2), pp. 121-139. doi: 10.22111/ijfs.2014.1507
Saheli, M., Hasankhani, A., Nazari, A.. Some Properties of Fuzzy Norm of Linear Operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(2): 121-139. doi: 10.22111/ijfs.2014.1507


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.