آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,700
تعداد مشاهده مقاله7,968,653
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,350,939
Ameri, Reza. (1393). Fuzzy Inner Product and Fuzzy Norm \\of Hyperspaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(3), 125-136. doi: 10.22111/ijfs.2014.1574
Reza Ameri. "Fuzzy Inner Product and Fuzzy Norm \\of Hyperspaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 3, 1393, 125-136. doi: 10.22111/ijfs.2014.1574
Ameri, Reza. (1393). 'Fuzzy Inner Product and Fuzzy Norm \\of Hyperspaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(3), pp. 125-136. doi: 10.22111/ijfs.2014.1574
Ameri, Reza. Fuzzy Inner Product and Fuzzy Norm \\of Hyperspaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(3): 125-136. doi: 10.22111/ijfs.2014.1574


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.