آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,821
تعداد مشاهده مقاله8,155,647
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,455,971
Wang, Lan, Shi, Fu-Gui. (1388). CHARACTERIZATION OF L-FUZZIFYING MATROIDS BY L-FUZZIFYING CLOSURE OPERATORS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(1), 58-47. doi: 10.22111/ijfs.2010.160
Lan Wang; Fu-Gui Shi. "CHARACTERIZATION OF L-FUZZIFYING MATROIDS BY L-FUZZIFYING CLOSURE OPERATORS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 1, 1388, 58-47. doi: 10.22111/ijfs.2010.160
Wang, Lan, Shi, Fu-Gui. (1388). 'CHARACTERIZATION OF L-FUZZIFYING MATROIDS BY L-FUZZIFYING CLOSURE OPERATORS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(1), pp. 58-47. doi: 10.22111/ijfs.2010.160
Wang, Lan, Shi, Fu-Gui. CHARACTERIZATION OF L-FUZZIFYING MATROIDS BY L-FUZZIFYING CLOSURE OPERATORS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1388; 7(1): 58-47. doi: 10.22111/ijfs.2010.160


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.