آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,821
تعداد مشاهده مقاله8,155,686
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,456,011
Mihet, Dorel. (1388). FUZZY QUASI-METRIC VERSIONS OF A THEOREM OF GREGORI AND SAPENA. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(1), 59-64. doi: 10.22111/ijfs.2010.161
Dorel Mihet. "FUZZY QUASI-METRIC VERSIONS OF A THEOREM OF GREGORI AND SAPENA". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 1, 1388, 59-64. doi: 10.22111/ijfs.2010.161
Mihet, Dorel. (1388). 'FUZZY QUASI-METRIC VERSIONS OF A THEOREM OF GREGORI AND SAPENA', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(1), pp. 59-64. doi: 10.22111/ijfs.2010.161
Mihet, Dorel. FUZZY QUASI-METRIC VERSIONS OF A THEOREM OF GREGORI AND SAPENA. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1388; 7(1): 59-64. doi: 10.22111/ijfs.2010.161


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.