آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها553
تعداد مقالات5,713
تعداد مشاهده مقاله7,977,052
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,358,454
Gregori, Valentn, Minana, Juan-Jose, Morillas, Samuel. (1393). A note on convergence in fuzzy metric spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(4), 75-85. doi: 10.22111/ijfs.2014.1625
Valentn Gregori; Juan-Jose Minana; Samuel Morillas. "A note on convergence in fuzzy metric spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 4, 1393, 75-85. doi: 10.22111/ijfs.2014.1625
Gregori, Valentn, Minana, Juan-Jose, Morillas, Samuel. (1393). 'A note on convergence in fuzzy metric spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(4), pp. 75-85. doi: 10.22111/ijfs.2014.1625
Gregori, Valentn, Minana, Juan-Jose, Morillas, Samuel. A note on convergence in fuzzy metric spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(4): 75-85. doi: 10.22111/ijfs.2014.1625


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.