آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,821
تعداد مشاهده مقاله8,155,667
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,455,990
Lu, Ling-Xia, Zheng, Wei-Wei. (1388). CATEGORICAL RELATIONS AMONG MATROIDS, FUZZY MATROIDS AND FUZZIFYING MATROIDS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(1), 81-89. doi: 10.22111/ijfs.2010.163
Ling-Xia Lu; Wei-Wei Zheng. "CATEGORICAL RELATIONS AMONG MATROIDS, FUZZY MATROIDS AND FUZZIFYING MATROIDS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 1, 1388, 81-89. doi: 10.22111/ijfs.2010.163
Lu, Ling-Xia, Zheng, Wei-Wei. (1388). 'CATEGORICAL RELATIONS AMONG MATROIDS, FUZZY MATROIDS AND FUZZIFYING MATROIDS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(1), pp. 81-89. doi: 10.22111/ijfs.2010.163
Lu, Ling-Xia, Zheng, Wei-Wei. CATEGORICAL RELATIONS AMONG MATROIDS, FUZZY MATROIDS AND FUZZIFYING MATROIDS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1388; 7(1): 81-89. doi: 10.22111/ijfs.2010.163


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.