آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,705
تعداد مشاهده مقاله7,969,946
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,351,957
Ghorbani, Shokoofeh, Hasankhani, Abbas. (1389). FUZZY CONVEX SUBALGEBRAS OF COMMUTATIVE RESIDUATED LATTICES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(2), 41-54. doi: 10.22111/ijfs.2010.171
Shokoofeh Ghorbani; Abbas Hasankhani. "FUZZY CONVEX SUBALGEBRAS OF COMMUTATIVE RESIDUATED LATTICES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 2, 1389, 41-54. doi: 10.22111/ijfs.2010.171
Ghorbani, Shokoofeh, Hasankhani, Abbas. (1389). 'FUZZY CONVEX SUBALGEBRAS OF COMMUTATIVE RESIDUATED LATTICES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(2), pp. 41-54. doi: 10.22111/ijfs.2010.171
Ghorbani, Shokoofeh, Hasankhani, Abbas. FUZZY CONVEX SUBALGEBRAS OF COMMUTATIVE RESIDUATED LATTICES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1389; 7(2): 41-54. doi: 10.22111/ijfs.2010.171


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.