آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها678
تعداد مقالات6,645
تعداد مشاهده مقاله10,503,911
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,066,736
Sostak, Alexander, Brown, Lawrence M.. (1393). Categories of fuzzy topology in the context of graded ditopologies on textures. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(6), 1-20. doi: 10.22111/ijfs.2014.1744
Alexander Sostak; Lawrence M. Brown. "Categories of fuzzy topology in the context of graded ditopologies on textures". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 6, 1393, 1-20. doi: 10.22111/ijfs.2014.1744
Sostak, Alexander, Brown, Lawrence M.. (1393). 'Categories of fuzzy topology in the context of graded ditopologies on textures', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(6), pp. 1-20. doi: 10.22111/ijfs.2014.1744
Sostak, Alexander, Brown, Lawrence M.. Categories of fuzzy topology in the context of graded ditopologies on textures. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(6): 1-20. doi: 10.22111/ijfs.2014.1744


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب