آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها565
تعداد مقالات5,820
تعداد مشاهده مقاله8,141,575
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,450,334
Demiralp, S., Guner, E.. (1393). Some Characterizations of Hopf Group on Fuzzy Topological Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(6), 111-121. doi: 10.22111/ijfs.2014.1751
S. Demiralp; E. Guner. "Some Characterizations of Hopf Group on Fuzzy Topological Spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 6, 1393, 111-121. doi: 10.22111/ijfs.2014.1751
Demiralp, S., Guner, E.. (1393). 'Some Characterizations of Hopf Group on Fuzzy Topological Spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(6), pp. 111-121. doi: 10.22111/ijfs.2014.1751
Demiralp, S., Guner, E.. Some Characterizations of Hopf Group on Fuzzy Topological Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(6): 111-121. doi: 10.22111/ijfs.2014.1751


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.