آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,822
تعداد مشاهده مقاله8,158,636
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,458,174
Ngcibi, S, Murali, V, Makamba, B. B. (1389). Fuzzy Subgroups of Rank Two Abelian p-Group. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(2), 149-153. doi: 10.22111/ijfs.2010.183
S Ngcibi; V Murali; B. B Makamba. "Fuzzy Subgroups of Rank Two Abelian p-Group". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 2, 1389, 149-153. doi: 10.22111/ijfs.2010.183
Ngcibi, S, Murali, V, Makamba, B. B. (1389). 'Fuzzy Subgroups of Rank Two Abelian p-Group', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(2), pp. 149-153. doi: 10.22111/ijfs.2010.183
Ngcibi, S, Murali, V, Makamba, B. B. Fuzzy Subgroups of Rank Two Abelian p-Group. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1389; 7(2): 149-153. doi: 10.22111/ijfs.2010.183


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.