آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها688
تعداد مقالات6,721
تعداد مشاهده مقاله10,774,523
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,257,390
Golnarkar, Ali, Alesheikh, Ali Asghar, Malek, Mohamad Reza. (1389). SOLVING BEST PATH PROBLEM ON MULTIMODAL TRANSPORTATION NETWORKS WITH FUZZY COSTS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), 1-13. doi: 10.22111/ijfs.2010.184
Ali Golnarkar; Ali Asghar Alesheikh; Mohamad Reza Malek. "SOLVING BEST PATH PROBLEM ON MULTIMODAL TRANSPORTATION NETWORKS WITH FUZZY COSTS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 3, 1389, 1-13. doi: 10.22111/ijfs.2010.184
Golnarkar, Ali, Alesheikh, Ali Asghar, Malek, Mohamad Reza. (1389). 'SOLVING BEST PATH PROBLEM ON MULTIMODAL TRANSPORTATION NETWORKS WITH FUZZY COSTS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), pp. 1-13. doi: 10.22111/ijfs.2010.184
Golnarkar, Ali, Alesheikh, Ali Asghar, Malek, Mohamad Reza. SOLVING BEST PATH PROBLEM ON MULTIMODAL TRANSPORTATION NETWORKS WITH FUZZY COSTS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1389; 7(3): 1-13. doi: 10.22111/ijfs.2010.184


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب