آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها551
تعداد مقالات5,712
تعداد مشاهده مقاله7,971,391
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,353,160
Ezzati, R., Khezerloo, S., Ziari, S.. (1393). Application of parametric form for ranking of fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(1), 59-74. doi: 10.22111/ijfs.2015.1842
R. Ezzati; S. Khezerloo; S. Ziari. "Application of parametric form for ranking of fuzzy numbers". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 1, 1393, 59-74. doi: 10.22111/ijfs.2015.1842
Ezzati, R., Khezerloo, S., Ziari, S.. (1393). 'Application of parametric form for ranking of fuzzy numbers', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(1), pp. 59-74. doi: 10.22111/ijfs.2015.1842
Ezzati, R., Khezerloo, S., Ziari, S.. Application of parametric form for ranking of fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 12(1): 59-74. doi: 10.22111/ijfs.2015.1842


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.