آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها556
تعداد مقالات5,734
تعداد مشاهده مقاله8,017,585
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,389,582
Zhang, Qianhong, Yang, Lihui, Liao, Daixi. (1391). BEHAVIOR OF SOLUTIONS TO A FUZZY NONLINEAR DIFFERENCE EQUATION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2012.186
Qianhong Zhang; Lihui Yang; Daixi Liao. "BEHAVIOR OF SOLUTIONS TO A FUZZY NONLINEAR DIFFERENCE EQUATION". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 2, 1391, 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2012.186
Zhang, Qianhong, Yang, Lihui, Liao, Daixi. (1391). 'BEHAVIOR OF SOLUTIONS TO A FUZZY NONLINEAR DIFFERENCE EQUATION', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), pp. 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2012.186
Zhang, Qianhong, Yang, Lihui, Liao, Daixi. BEHAVIOR OF SOLUTIONS TO A FUZZY NONLINEAR DIFFERENCE EQUATION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(2): 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2012.186


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.