آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها552
تعداد مقالات5,709
تعداد مشاهده مقاله7,973,867
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,356,106
Zhu, Li, Zhu, Chuanxi, Huang, Xianjiu. (1393). Coupled Coincidence and Common Fixed Point Theorems for Single-Valued and Fuzzy Mappings. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(1), 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2015.1862
Li Zhu; Chuanxi Zhu; Xianjiu Huang. "Coupled Coincidence and Common Fixed Point Theorems for Single-Valued and Fuzzy Mappings". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 1, 1393, 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2015.1862
Zhu, Li, Zhu, Chuanxi, Huang, Xianjiu. (1393). 'Coupled Coincidence and Common Fixed Point Theorems for Single-Valued and Fuzzy Mappings', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(1), pp. 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2015.1862
Zhu, Li, Zhu, Chuanxi, Huang, Xianjiu. Coupled Coincidence and Common Fixed Point Theorems for Single-Valued and Fuzzy Mappings. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 12(1): 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2015.1862


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.