آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها578
تعداد مقالات5,938
تعداد مشاهده مقاله8,532,184
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,649,267
Wang, Gui-jun, Li, Xiao-ping. (1391). GENERALIZED FUZZY VALUED $theta$-Choquet INTEGRALS AND THEIR DOUBLE-NULL ASYMPTOTIC ADDITIVITY. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), 13-24. doi: 10.22111/ijfs.2012.188
Gui-jun Wang; Xiao-ping Li. "GENERALIZED FUZZY VALUED $theta$-Choquet INTEGRALS AND THEIR DOUBLE-NULL ASYMPTOTIC ADDITIVITY". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 2, 1391, 13-24. doi: 10.22111/ijfs.2012.188
Wang, Gui-jun, Li, Xiao-ping. (1391). 'GENERALIZED FUZZY VALUED $theta$-Choquet INTEGRALS AND THEIR DOUBLE-NULL ASYMPTOTIC ADDITIVITY', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), pp. 13-24. doi: 10.22111/ijfs.2012.188
Wang, Gui-jun, Li, Xiao-ping. GENERALIZED FUZZY VALUED $theta$-Choquet INTEGRALS AND THEIR DOUBLE-NULL ASYMPTOTIC ADDITIVITY. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(2): 13-24. doi: 10.22111/ijfs.2012.188


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.