آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها670
تعداد مقالات6,545
تعداد مشاهده مقاله10,317,806
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,894,049
Shivanian, Elyas, Khorram, Esmaile. (1389). Optimization of linear objective function subject to Fuzzy relation inequalities constraints with max-product composition. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), 51-71. doi: 10.22111/ijfs.2010.189
Elyas Shivanian; Esmaile Khorram. "Optimization of linear objective function subject to Fuzzy relation inequalities constraints with max-product composition". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 3, 1389, 51-71. doi: 10.22111/ijfs.2010.189
Shivanian, Elyas, Khorram, Esmaile. (1389). 'Optimization of linear objective function subject to Fuzzy relation inequalities constraints with max-product composition', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), pp. 51-71. doi: 10.22111/ijfs.2010.189
Shivanian, Elyas, Khorram, Esmaile. Optimization of linear objective function subject to Fuzzy relation inequalities constraints with max-product composition. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1389; 7(3): 51-71. doi: 10.22111/ijfs.2010.189


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب