آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,697
تعداد مشاهده مقاله7,962,482
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,346,341
Merghadi, Faycel, Aliouche, Abdelkrim. (1389). A RELATED FIXED POINT THEOREM IN n FUZZY METRIC SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), 73-86. doi: 10.22111/ijfs.2010.191
Faycel Merghadi; Abdelkrim Aliouche. "A RELATED FIXED POINT THEOREM IN n FUZZY METRIC SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 3, 1389, 73-86. doi: 10.22111/ijfs.2010.191
Merghadi, Faycel, Aliouche, Abdelkrim. (1389). 'A RELATED FIXED POINT THEOREM IN n FUZZY METRIC SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), pp. 73-86. doi: 10.22111/ijfs.2010.191
Merghadi, Faycel, Aliouche, Abdelkrim. A RELATED FIXED POINT THEOREM IN n FUZZY METRIC SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1389; 7(3): 73-86. doi: 10.22111/ijfs.2010.191


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.