آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها670
تعداد مقالات6,545
تعداد مشاهده مقاله10,317,783
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,894,019
Ameri, Reza, dehghan, omid reza. (1389). FUZZY BASIS OF FUZZY HYPERVECTOR SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), 97-113. doi: 10.22111/ijfs.2010.193
Reza Ameri; omid reza dehghan. "FUZZY BASIS OF FUZZY HYPERVECTOR SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 3, 1389, 97-113. doi: 10.22111/ijfs.2010.193
Ameri, Reza, dehghan, omid reza. (1389). 'FUZZY BASIS OF FUZZY HYPERVECTOR SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), pp. 97-113. doi: 10.22111/ijfs.2010.193
Ameri, Reza, dehghan, omid reza. FUZZY BASIS OF FUZZY HYPERVECTOR SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1389; 7(3): 97-113. doi: 10.22111/ijfs.2010.193


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب