آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها669
تعداد مقالات6,537
تعداد مشاهده مقاله10,307,570
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,885,412
Hasankhani, Abbas, Nazari, Akbar, Saheli, Morteza. (1389). SOME PROPERTIES OF FUZZY HILBERT SPACES AND NORM OF OPERATORS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), 129-157. doi: 10.22111/ijfs.2010.196
Abbas Hasankhani; Akbar Nazari; Morteza Saheli. "SOME PROPERTIES OF FUZZY HILBERT SPACES AND NORM OF OPERATORS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7, 3, 1389, 129-157. doi: 10.22111/ijfs.2010.196
Hasankhani, Abbas, Nazari, Akbar, Saheli, Morteza. (1389). 'SOME PROPERTIES OF FUZZY HILBERT SPACES AND NORM OF OPERATORS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 7(3), pp. 129-157. doi: 10.22111/ijfs.2010.196
Hasankhani, Abbas, Nazari, Akbar, Saheli, Morteza. SOME PROPERTIES OF FUZZY HILBERT SPACES AND NORM OF OPERATORS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1389; 7(3): 129-157. doi: 10.22111/ijfs.2010.196


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب