آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها551
تعداد مقالات5,709
تعداد مشاهده مقاله7,969,812
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,352,921
Ezzati, R., Mokhtarnejad, F.. (1394). Existence and uniqueness of the solution of fuzzy-valued integral equations of mixed type. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(2), 87-94. doi: 10.22111/ijfs.2015.1984
R. Ezzati; F. Mokhtarnejad. "Existence and uniqueness of the solution of fuzzy-valued integral equations of mixed type". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 2, 1394, 87-94. doi: 10.22111/ijfs.2015.1984
Ezzati, R., Mokhtarnejad, F.. (1394). 'Existence and uniqueness of the solution of fuzzy-valued integral equations of mixed type', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(2), pp. 87-94. doi: 10.22111/ijfs.2015.1984
Ezzati, R., Mokhtarnejad, F.. Existence and uniqueness of the solution of fuzzy-valued integral equations of mixed type. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(2): 87-94. doi: 10.22111/ijfs.2015.1984


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.