آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها659
تعداد مقالات6,445
تعداد مشاهده مقاله10,166,095
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,697,209
Hajjari, T.. (1394). Fuzzy Risk Analysis Based on Ranking of Fuzzy Numbers Via New Magnitude Method. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(3), 17-29. doi: 10.22111/ijfs.2015.2017
T. Hajjari. "Fuzzy Risk Analysis Based on Ranking of Fuzzy Numbers Via New Magnitude Method". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 3, 1394, 17-29. doi: 10.22111/ijfs.2015.2017
Hajjari, T.. (1394). 'Fuzzy Risk Analysis Based on Ranking of Fuzzy Numbers Via New Magnitude Method', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(3), pp. 17-29. doi: 10.22111/ijfs.2015.2017
Hajjari, T.. Fuzzy Risk Analysis Based on Ranking of Fuzzy Numbers Via New Magnitude Method. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(3): 17-29. doi: 10.22111/ijfs.2015.2017


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب