آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها551
تعداد مقالات5,712
تعداد مشاهده مقاله7,971,334
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,353,135
Makamba, Babington, Ndiweni, Odilo. (1394). Distinct Fuzzy Subgroups of a Dihedral Group of Order $2pqrs$ for Distinct Primes $p, , q, , r$ and $s$. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(3), 137-149. doi: 10.22111/ijfs.2015.2024
Babington Makamba; Odilo Ndiweni. "Distinct Fuzzy Subgroups of a Dihedral Group of Order $2pqrs$ for Distinct Primes $p, , q, , r$ and $s$". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 3, 1394, 137-149. doi: 10.22111/ijfs.2015.2024
Makamba, Babington, Ndiweni, Odilo. (1394). 'Distinct Fuzzy Subgroups of a Dihedral Group of Order $2pqrs$ for Distinct Primes $p, , q, , r$ and $s$', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(3), pp. 137-149. doi: 10.22111/ijfs.2015.2024
Makamba, Babington, Ndiweni, Odilo. Distinct Fuzzy Subgroups of a Dihedral Group of Order $2pqrs$ for Distinct Primes $p, , q, , r$ and $s$. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(3): 137-149. doi: 10.22111/ijfs.2015.2024


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.