آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,964,202
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,778
Jahan, Iffat, Ajmal, Naseem. (1394). Solvable $L$-subgroup of an $L$-group. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(3), 151-166. doi: 10.22111/ijfs.2015.2025
Iffat Jahan; Naseem Ajmal. "Solvable $L$-subgroup of an $L$-group". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 3, 1394, 151-166. doi: 10.22111/ijfs.2015.2025
Jahan, Iffat, Ajmal, Naseem. (1394). 'Solvable $L$-subgroup of an $L$-group', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(3), pp. 151-166. doi: 10.22111/ijfs.2015.2025
Jahan, Iffat, Ajmal, Naseem. Solvable $L$-subgroup of an $L$-group. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(3): 151-166. doi: 10.22111/ijfs.2015.2025


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.