آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,162,948
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,461,496
Hassanpour, H., Malek, H. R., Yaghoobi, M. A.. (1388). A NOTE ON EVALUATION OF FUZZY LINEAR REGRESSION MODELS BY COMPARING MEMBERSHIP FUNCTIONS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(2), 1-6. doi: 10.22111/ijfs.2009.203
H. Hassanpour; H. R. Malek; M. A. Yaghoobi. "A NOTE ON EVALUATION OF FUZZY LINEAR REGRESSION MODELS BY COMPARING MEMBERSHIP FUNCTIONS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6, 2, 1388, 1-6. doi: 10.22111/ijfs.2009.203
Hassanpour, H., Malek, H. R., Yaghoobi, M. A.. (1388). 'A NOTE ON EVALUATION OF FUZZY LINEAR REGRESSION MODELS BY COMPARING MEMBERSHIP FUNCTIONS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(2), pp. 1-6. doi: 10.22111/ijfs.2009.203
Hassanpour, H., Malek, H. R., Yaghoobi, M. A.. A NOTE ON EVALUATION OF FUZZY LINEAR REGRESSION MODELS BY COMPARING MEMBERSHIP FUNCTIONS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1388; 6(2): 1-6. doi: 10.22111/ijfs.2009.203


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.