آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها551
تعداد مقالات5,712
تعداد مشاهده مقاله7,971,368
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,353,148
Horry, M., Zahedi, M. M.. (1388). UNIFORM AND SEMI-UNIFORM TOPOLOGY ON GENERAL FUZZY AUTOMATA. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(2), 19-29. doi: 10.22111/ijfs.2009.205
M. Horry; M. M. Zahedi. "UNIFORM AND SEMI-UNIFORM TOPOLOGY ON GENERAL FUZZY AUTOMATA". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6, 2, 1388, 19-29. doi: 10.22111/ijfs.2009.205
Horry, M., Zahedi, M. M.. (1388). 'UNIFORM AND SEMI-UNIFORM TOPOLOGY ON GENERAL FUZZY AUTOMATA', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(2), pp. 19-29. doi: 10.22111/ijfs.2009.205
Horry, M., Zahedi, M. M.. UNIFORM AND SEMI-UNIFORM TOPOLOGY ON GENERAL FUZZY AUTOMATA. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1388; 6(2): 19-29. doi: 10.22111/ijfs.2009.205


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.