آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها565
تعداد مقالات5,815
تعداد مشاهده مقاله8,130,353
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,443,926
Altinok, H., Altin, Y., Isik, M.. (1391). Statistical Convergence and Strong $p-$Ces`{a}ro\ Summability of Order $beta$ in Sequences\ of Fuzzy Numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), 63-73. doi: 10.22111/ijfs.2012.207
H. Altinok; Y. Altin; M. Isik. "Statistical Convergence and Strong $p-$Ces`{a}ro\ Summability of Order $beta$ in Sequences\ of Fuzzy Numbers". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 2, 1391, 63-73. doi: 10.22111/ijfs.2012.207
Altinok, H., Altin, Y., Isik, M.. (1391). 'Statistical Convergence and Strong $p-$Ces`{a}ro\ Summability of Order $beta$ in Sequences\ of Fuzzy Numbers', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), pp. 63-73. doi: 10.22111/ijfs.2012.207
Altinok, H., Altin, Y., Isik, M.. Statistical Convergence and Strong $p-$Ces`{a}ro\ Summability of Order $beta$ in Sequences\ of Fuzzy Numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(2): 63-73. doi: 10.22111/ijfs.2012.207


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.