آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها580
تعداد مقالات5,957
تعداد مشاهده مقاله8,551,482
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,655,669
Farnoosh, Rahman, Ghasemian, Javad, Solaymani Fard, Omid. (1391). A MODIFICATION ON RIDGE ESTIMATION FOR FUZZY NONPARAMETRIC REGRESSION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), 75-88. doi: 10.22111/ijfs.2012.208
Rahman Farnoosh; Javad Ghasemian; Omid Solaymani Fard. "A MODIFICATION ON RIDGE ESTIMATION FOR FUZZY NONPARAMETRIC REGRESSION". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 2, 1391, 75-88. doi: 10.22111/ijfs.2012.208
Farnoosh, Rahman, Ghasemian, Javad, Solaymani Fard, Omid. (1391). 'A MODIFICATION ON RIDGE ESTIMATION FOR FUZZY NONPARAMETRIC REGRESSION', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), pp. 75-88. doi: 10.22111/ijfs.2012.208
Farnoosh, Rahman, Ghasemian, Javad, Solaymani Fard, Omid. A MODIFICATION ON RIDGE ESTIMATION FOR FUZZY NONPARAMETRIC REGRESSION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(2): 75-88. doi: 10.22111/ijfs.2012.208


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.