آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,963,603
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,378
Khatami, Seyed Mohammad Amin, Pourmahdian, Massoud. (1394). On the compactness property of extensions of first-order G"{o}del logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(4), 101-121. doi: 10.22111/ijfs.2015.2087
Seyed Mohammad Amin Khatami; Massoud Pourmahdian. "On the compactness property of extensions of first-order G"{o}del logic". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 4, 1394, 101-121. doi: 10.22111/ijfs.2015.2087
Khatami, Seyed Mohammad Amin, Pourmahdian, Massoud. (1394). 'On the compactness property of extensions of first-order G"{o}del logic', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(4), pp. 101-121. doi: 10.22111/ijfs.2015.2087
Khatami, Seyed Mohammad Amin, Pourmahdian, Massoud. On the compactness property of extensions of first-order G"{o}del logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(4): 101-121. doi: 10.22111/ijfs.2015.2087


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.