آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,700
تعداد مشاهده مقاله7,968,668
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,350,948
Ameri, Reza, Hedayati, Hossein, Molaee, A.. (1388). ON FUZZY HYPERIDEALS OF $\Gamma$-HYPERRINGS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(2), 47-59. doi: 10.22111/ijfs.2009.209
Reza Ameri; Hossein Hedayati; A. Molaee. "ON FUZZY HYPERIDEALS OF $\Gamma$-HYPERRINGS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6, 2, 1388, 47-59. doi: 10.22111/ijfs.2009.209
Ameri, Reza, Hedayati, Hossein, Molaee, A.. (1388). 'ON FUZZY HYPERIDEALS OF $\Gamma$-HYPERRINGS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(2), pp. 47-59. doi: 10.22111/ijfs.2009.209
Ameri, Reza, Hedayati, Hossein, Molaee, A.. ON FUZZY HYPERIDEALS OF $\Gamma$-HYPERRINGS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1388; 6(2): 47-59. doi: 10.22111/ijfs.2009.209


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.