آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,770
تعداد مشاهده مقاله8,027,791
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,395,475
Solovyov, Sergey A.. (1394). Functorial semantics of topological theories. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(5), 1-43. doi: 10.22111/ijfs.2015.2110
Sergey A. Solovyov. "Functorial semantics of topological theories". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 5, 1394, 1-43. doi: 10.22111/ijfs.2015.2110
Solovyov, Sergey A.. (1394). 'Functorial semantics of topological theories', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(5), pp. 1-43. doi: 10.22111/ijfs.2015.2110
Solovyov, Sergey A.. Functorial semantics of topological theories. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(5): 1-43. doi: 10.22111/ijfs.2015.2110


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.