آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,822
تعداد مشاهده مقاله8,157,913
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,457,725
Syropoulos, Apostolos. (1391). ON GENERALIZED FUZZY MULTISETS AND THEIR USE IN COMPUTATION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), 113-125. doi: 10.22111/ijfs.2012.213
Apostolos Syropoulos. "ON GENERALIZED FUZZY MULTISETS AND THEIR USE IN COMPUTATION". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 2, 1391, 113-125. doi: 10.22111/ijfs.2012.213
Syropoulos, Apostolos. (1391). 'ON GENERALIZED FUZZY MULTISETS AND THEIR USE IN COMPUTATION', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(2), pp. 113-125. doi: 10.22111/ijfs.2012.213
Syropoulos, Apostolos. ON GENERALIZED FUZZY MULTISETS AND THEIR USE IN COMPUTATION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1391; 9(2): 113-125. doi: 10.22111/ijfs.2012.213


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.