آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها504
تعداد مقالات5,252
تعداد مشاهده مقاله7,565,735
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,104,532
Tang, Yiming, Yang, Xuezhi, Liu, Xiaoping, Yang, Juan. (1394). Double Fuzzy Implications-Based Restriction Inference Algorithm. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(6), 17-40. doi: 10.22111/ijfs.2015.2177
Yiming Tang; Xuezhi Yang; Xiaoping Liu; Juan Yang. "Double Fuzzy Implications-Based Restriction Inference Algorithm". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 6, 1394, 17-40. doi: 10.22111/ijfs.2015.2177
Tang, Yiming, Yang, Xuezhi, Liu, Xiaoping, Yang, Juan. (1394). 'Double Fuzzy Implications-Based Restriction Inference Algorithm', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(6), pp. 17-40. doi: 10.22111/ijfs.2015.2177
Tang, Yiming, Yang, Xuezhi, Liu, Xiaoping, Yang, Juan. Double Fuzzy Implications-Based Restriction Inference Algorithm. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(6): 17-40. doi: 10.22111/ijfs.2015.2177


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.