آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها687
تعداد مقالات6,718
تعداد مشاهده مقاله10,749,939
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,245,073
Zhan, Jianming, Jun, Young Bae, Davvaz, Bijan. (1387). ON ($\epsilon, \epsilon \vee q$)-FUZZY IDEALS OF BCI-ALGEBRAS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(1), 81-94. doi: 10.22111/ijfs.2009.222
Jianming Zhan; Young Bae Jun; Bijan Davvaz. "ON ($\epsilon, \epsilon \vee q$)-FUZZY IDEALS OF BCI-ALGEBRAS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6, 1, 1387, 81-94. doi: 10.22111/ijfs.2009.222
Zhan, Jianming, Jun, Young Bae, Davvaz, Bijan. (1387). 'ON ($\epsilon, \epsilon \vee q$)-FUZZY IDEALS OF BCI-ALGEBRAS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(1), pp. 81-94. doi: 10.22111/ijfs.2009.222
Zhan, Jianming, Jun, Young Bae, Davvaz, Bijan. ON ($\epsilon, \epsilon \vee q$)-FUZZY IDEALS OF BCI-ALGEBRAS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1387; 6(1): 81-94. doi: 10.22111/ijfs.2009.222


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب