آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,164,710
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,462,454
Akbari, M. G., Khanjari Sadegh, M.. (1390). ESTIMATORS BASED ON FUZZY RANDOM VARIABLES AND THEIR MATHEMATICAL PROPERTIES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(1), 79-95. doi: 10.22111/ijfs.2012.227
M. G. Akbari; M. Khanjari Sadegh. "ESTIMATORS BASED ON FUZZY RANDOM VARIABLES AND THEIR MATHEMATICAL PROPERTIES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 1, 1390, 79-95. doi: 10.22111/ijfs.2012.227
Akbari, M. G., Khanjari Sadegh, M.. (1390). 'ESTIMATORS BASED ON FUZZY RANDOM VARIABLES AND THEIR MATHEMATICAL PROPERTIES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(1), pp. 79-95. doi: 10.22111/ijfs.2012.227
Akbari, M. G., Khanjari Sadegh, M.. ESTIMATORS BASED ON FUZZY RANDOM VARIABLES AND THEIR MATHEMATICAL PROPERTIES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 9(1): 79-95. doi: 10.22111/ijfs.2012.227


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.